Evenimente
Alte două investiții au fost finalizate în Dolj (audio)
Este vorba despre modernizarea Drumului Județean 542, între Amărăștii de Sus și Dăbuleni și a pavilionului multifuncțional de la Centrul Medico-Social din Amărăștii de Jos
![](https://www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2023/04/cosmin-vasile.jpg)
Este vorba despre modernizarea Drumului Județean 542, între Amărăștii de Sus și Dăbuleni și a pavilionului multifuncțional de la Centrul Medico-Social din Amărăștii de Jos