Regional
Aparegio Gorj decuplează rău-platnicii
![](https://www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2021/01/aparegio-gorj-e1610545365305.jpg)
Aparegio Gorj a început debranșarea datornicilor, în comuna Baia de Fier. Este vorba despre utilizatorii serviciului de apă și canalizare, care au restanțe mai vechi de 45 zile. Acțiunea de sistare a furnizării apei a început cu strada Rozelor. Echipele Aparegio Gorj vor continua activitățile de debranșare, pe toată aria localității, până la recuperarea restanțelor.
![](https://www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2021/02/B1.gif)