Sport
Aseara, Viitorul Pandurii Târgu Jiu a fost invinsa in Cupa Romaniei la fotbal cu scorul de 1-0 de Dinamo Bucuresti
![](https://www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2022/01/fotbal.jpg)
Aseara, Viitorul Pandurii Târgu Jiu a fost invinsa in Cupa Romaniei la fotbal cu scorul de 1-0 de Dinamo Bucuresti, în ultimul meci din play-off-ul competiţiei.
Şaisprezecimile de finală ale Cupei României au fost înlocuite de un play-off, urmat imediat de o fază a grupelor, în care vor intra direct şi cele mai bune 8 echipe din Liga 1.
![](https://www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2021/02/B1.gif)