Regional Au fost confirmate primele cazuri de infectare cu varianta Omicron a coronavirusului în județul Olt Published 3 ani ago on 11/01/2022 By Cosmin Meca Sursă imagine: pixabay.com/Alexandra_Koch Share Tweet Persoanele au fost izolate la domiciliu și s-au efectuat anchetele epidemiologice pentru identificarea contacților direcți, după cum a declarat pentru Radio Oltenia – Craiova purtătorul de cuvânt al Direcției de Sănătate Publică Olt, Gabriela Gogiu: A consemnat Daniela Diaconu. Imparte cu prietenii tai:FacebookTwitterEmailImprimareApreciază:Apreciază Încarc... Related Topics:ancheta epidemiologicaIzolare la domiciliuoltomicron You may like Focar de pestă porcină africană în județul Olt: Autoritățile instituie măsuri de protecție (AUDIO) Culturile de porumb și floarea-soarelui din județul Olt, grav afectate de caniculă și secetă Elevii școlii ”Grupul Vatra” primiți cu entuziasm și căldură de oficialitățile municipale din Slatina în cadrul concursului „Căluşul Românesc” Olt: mai mulţi copaci au căzut pe carosabil în urma unei furtuni ULTIMA ORĂ Regional16 ore ago Gorj: cursuri de prim ajutor pentru toate ciclurile de învățământ Regional16 ore ago Craiova a ieşit din Zona Metropolitană Regional16 ore ago Microbuze pentru transportul elevilor din județul Olt Regional17 ore ago Vâlcea: LibrIA, asistent inteligent la biblioteca „Antim Ivireanul” Regional17 ore ago Mehedinți: reţea de traficanţi de droguri destructurată de polițiști International22 de ore ago Compania de căi ferate a Franţei anunță un „atac masiv pentru a paraliza reţeaua TGV”, cu câteva ore înainte de începerea JO Regional23 de ore ago Cristian Dumitru Popescu va primi titlul de ”Gorjeanul Anului 2023” LIKE US ASCULTĂ PE TELEFON