Evenimente
Casă pentru prieteni
Casă pentru prieteni e o rubrică dedicată animalelor de companie
![](https://www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20220916_124015.jpg)
Trebuie să vă spunem, stimați ascultători că în cadrul acestei rubrici vom promova adopțiile de câini și pisici. Avem deja un pui de șoricar (ce-i drept, nu rasă curată, dar poate că nu contează prea mult, bucuria pe care o va oferi viitorilor stăpâni e la fel de mare!)) cu carnet de sănătate și vaccinat. Cei care doresc să-l vadă pot găsi fotografia cățelului spuțin mai jos. Dacă sunteți interesați să-l adoptați, trimiteți un mail pe adresa realizatorului rubricii: gogaliviumircea@gmail.com.
E un cățel care se pretează bine în a deveni cățel de apartament, dar poate sta și la curte dacă-i oferiți un adăpost călduros peste iarnă.
Dacă aveți întrebări suplimentare, dacă aveți chiar dumneavoastră căței pregătiți pentru adopție sau doriți să adoptați pe vreunul dintre cățeii pe care-i vom prezenta în rubrică, puteți să ne scrieți pe adresa de mail menționată.
![](https://i0.wp.com/www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20220916_124017.jpg?resize=740%2C797&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2022/11/IMG_20220916_124015.jpg?resize=740%2C557&ssl=1)
![](https://www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2021/02/B1.gif)
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.