Regional Datorii fără precedent ale locuitorilor oraşului Drobeta – Turnu Severin către societatea de distribuţie a apei potabile Published 2 ani ago on 02/04/2022 By Cosmin Meca Sursă imagine: Imani/unsplash.com Share Tweet Din cauza pandemiei din ultimii 2 ani, furnizorul nu a mai putut trece la executare silită, iar creanţele populaţiei se apropie de suma de un milion de euro. Mihai Bădescu are mai multe detalii: Imparte cu prietenii tai:FacebookTwitterEmailImprimareApreciază:Apreciază Încarc... Related Topics:apa potabiladatoriidrobeta turnu severinexecutare silita You may like Locuitorii din Drobeta-Turnu Severin vor plăti mai mult pentru apa potabilă şi canalizare (AUDIO) ”Pactul pentru Tineri” a ajuns în Drobeta Turnu Severin Sediul Poliției municipiului Drobeta-Turnu Severin intră într-un proces de reabilitare FESTIVALUL-CONCURS PRIMA VERBA – Editia I ULTIMA ORĂ Regional15 ore ago Gorj: cursuri de prim ajutor pentru toate ciclurile de învățământ Regional15 ore ago Craiova a ieşit din Zona Metropolitană Regional15 ore ago Microbuze pentru transportul elevilor din județul Olt Regional15 ore ago Vâlcea: LibrIA, asistent inteligent la biblioteca „Antim Ivireanul” Regional16 ore ago Mehedinți: reţea de traficanţi de droguri destructurată de polițiști International21 de ore ago Compania de căi ferate a Franţei anunță un „atac masiv pentru a paraliza reţeaua TGV”, cu câteva ore înainte de începerea JO Regional21 de ore ago Cristian Dumitru Popescu va primi titlul de ”Gorjeanul Anului 2023” LIKE US ASCULTĂ PE TELEFON