Sport Energia Târgu Jiu, la a treia victorie consecutivă în FIBA Europe Cup! ACS Energia Târgu Jiu a învins aseara formația kazahă BC Astana. Imparte cu prietenii tai:FacebookTwitterEmailImprimareApreciază:Apreciază Încarc... Published 9 ani ago on 11/11/2015 By Cosmin Meca Share Tweet ACS Energia Târgu Jiu a învins formația kazahă BC Astana, cu scorul de 89-72 (24-14, 28-19, 17-19, 20-20), aseara, pe teren propriu, și a obținut astfel a treia sa victorie consecutivă în Grupa K a FIBA Europe Cup la baschet masculin. Imparte cu prietenii tai:FacebookTwitterEmailImprimareApreciază:Apreciază Încarc... Related Topics:baschetcalificareenergia targu jiuEurope CupFIBAgrupa Kla a treia victorie consecutivămasculin You may like Fostul baschetbalist Magic Johnson, al patrulea sportiv miliardar din lume Cupa României la baschet masculin Cătălin Chirilă în finală SCMU Craiova joacă mâine ULTIMA ORĂ Regional15 ore ago Gorj: cursuri de prim ajutor pentru toate ciclurile de învățământ Regional15 ore ago Craiova a ieşit din Zona Metropolitană Regional15 ore ago Microbuze pentru transportul elevilor din județul Olt Regional15 ore ago Vâlcea: LibrIA, asistent inteligent la biblioteca „Antim Ivireanul” Regional16 ore ago Mehedinți: reţea de traficanţi de droguri destructurată de polițiști International21 de ore ago Compania de căi ferate a Franţei anunță un „atac masiv pentru a paraliza reţeaua TGV”, cu câteva ore înainte de începerea JO Regional21 de ore ago Cristian Dumitru Popescu va primi titlul de ”Gorjeanul Anului 2023” LIKE US ASCULTĂ PE TELEFON