Sport
FCU Craiova remizează 0-0 cu FC Voluntari: Trică explică de ce echipa nu a obținut victoria
![](https://www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2024/04/trica-fb-fcu-1948.jpg)
FCU Craiova a remizat, scor 0-0, în compania echipei FC Voluntari, într-o partidă susținută ieri pe stadionul „Anghel Iordănescu“. A fost prima confruntare din cadrul etapei a 6-a din play-out-ul Superligii la fotbal. Antrenorul formației FCU Craiova, Eugen Trică, a explicat de ce echipa sa nu a reușit să câștige la Voluntari, deși a jucat în superioritate numerică aproape tot meciul. El a subliniat că echipa s-a mișcat bine inițial, dar apoi fiecare a juca după bunul plac.
FCU Craiova a remizat, scor 0-0, în compania echipei FC Voluntari, într-o partidă susținută ieri pe stadionul „Anghel Iordănescu“. A fost prima confruntare din cadrul etapei a 6-a din play-out-ul Superligii la fotbal. Antrenorul formației FCU Craiova, Eugen Trică, a declarat după meci că încă mai sunt speranțe pentru evitarea retrogradării.
A consemnat Irina Spiță, Radio Oltenia Craiova
Sursă foto: facebook.com/fcu 1948
![](https://www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2021/02/B1.gif)