Sport
FRF a anunțat programul celei de-a treia etape din play-off-ul și play-out-ul Ligii 1
![](https://www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2022/03/emilio-garcia-AWdCgDDedH0-unsplash-1.jpg)
„Capul de afiș” al rundei este confruntarea dintre FCSB și Universitatea Craiova, partida programată pentru duminică, 3 aprilie, de la ora 19.00. În debutul etapei, vineri, 1 aprilie, cealaltă echipă craioveană, FC U Craiova 1948 va intâlni formația CS Mioveni, de la ora 17:30 min. CSU Craiova și-a păstrat poziția în clasament, ocupând locul 3, iar FCU Craiova 1948 se află pe locul 11.
![](https://www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2021/02/B1.gif)