Evenimente Invitat matinal 26 ianuarie Published 10 ani ago on 24/01/2015 By Cosmin Meca Share Tweet Invitat: dna Elena Pitian- purtător de cuvânt DSP Gorj Tema: Măsurile luate după ce 11 elevi din orașul gorjean Turceni au ajuns la spital, după ce li s-a administrat vaccinul antitetanos. Imparte cu prietenii tai:FacebookTwitterEmailImprimareApreciază:Apreciază Încarc... Related Topics:DSP Gorjeleviinvitat matinalspitalturcenivaccin antitetanos You may like Colaborare pentru sănătate: autoritățile din Caracal și Institutul Național de Recuperare, Medicină Fizică și Balneoclimatologie oferă noi soluții medicale La Spitalul Clinic de urgenţă Sfântul Pantelimon din capitală continuă anchetele Comisarii de mediu gorjeni au aplicat sancţiuni la Termocentralele Rovinari şi Turceni Gorj: Stație modernă de monitorizare pentru Secția Neurologie ULTIMA ORĂ Regional11 ore ago Gorj: cursuri de prim ajutor pentru toate ciclurile de învățământ Regional11 ore ago Craiova a ieşit din Zona Metropolitană Regional12 ore ago Microbuze pentru transportul elevilor din județul Olt Regional12 ore ago Vâlcea: LibrIA, asistent inteligent la biblioteca „Antim Ivireanul” Regional12 ore ago Mehedinți: reţea de traficanţi de droguri destructurată de polițiști International18 ore ago Compania de căi ferate a Franţei anunță un „atac masiv pentru a paraliza reţeaua TGV”, cu câteva ore înainte de începerea JO Regional18 ore ago Cristian Dumitru Popescu va primi titlul de ”Gorjeanul Anului 2023” LIKE US ASCULTĂ PE TELEFON