Stiri
Masă rotundă internațională
Grădinița cu program prelungit „Voiniceii” din Craiova a găzduit masa rotundă cu tema: „Rolul educativ al poveștilor în activitățile instructiv-educative”
![](https://www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2016/04/12957280_1124211280933994_1103633669_n.jpg)
Grădinița cu program prelungit „Voiniceii” din Craiova a găzduit masa rotundă cu tema: „Rolul educativ al poveștilor în activitățile instructiv-educative”. Parteneri în proiect: grădinițe din Turcia, din județele Gorj, Mehedinți, Hunedoara, dar și din Craiova, Slatina și Ploiești. Gazdă, doamna director, profesor Lavinia Nadia Cilibiu.
Autor: Dana Simovici
![](https://www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2021/02/B1.gif)
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.