Evenimente
Mască obligatorie la spital (audio)
Purtarea măștii de protecție redevine obligatorie de astazi la Spitalul Județean de Urgență din Târgu-Jiu
![](https://www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2020/07/masca-e1594359919992.jpg)
Purtarea măștii de protecție redevine obligatorie de astazi la Spitalul Județean de Urgență din Târgu-Jiu din cauza creșterii numărului de cazuri confirmate cu SARS-COV-2. Tot de astazi, se interzice accesul vizitatorilor sau aparținătorilor în spital. Purtatorul de cuvant al unitatii medicale, Mihaela Țicleanu:
A consemnat Daniela Diaconu
![](https://www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2021/02/B1.gif)