National
Parteneriat pentru incluziune (audio)
Informare in randul categoriilor defavorizate din mediul rural
![](https://www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2016/11/parteneriat-675x446.jpg)
Echipa proiectului intitulat „Parteneriat pentru incluziune!” a parcurs 20.000 de kilometri in aproape toate comunele din judetele Iasi si Vaslui, pentru a realiza o cât mai buna informare, in randul categoriilor defavorizate din mediul rural, pentru ca si viata lor sa se poata schimba in bine. Alina Darie transmite de la Vaslui
![](https://www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2021/02/B1.gif)