CULTURAL
Râmnicu Vâlcea: Premieră, la Teatrul ”Ariel”, de Dragobete
![](https://www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2020/03/Teatrul-Ariel.jpg)
În acest weekend, Teatrul Municipal „Ariel” din Râmnicu Vâlcea prezintă premiera spectacolului cu piesa ”Cum ne-am cunoscut”, scenariul și regia Vlad Popescu, sâmbătă, 24 februarie, ora 18.00, la Cinematograful „Geo Saizescu”. Distribuția este următoarea: Alin Păiuș, Mădălina Floroaica, Ionuț Mocanu, Cătălina Sima, Alin Holcă, Gabriel Popescu, Julliet Attoh, Mihaela Mihai, Olimpia Deaconescu, Camelia Constantin, Dan Constantin. Coregrafia – Mădălina Floroaica.
![](https://i0.wp.com/www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2024/02/afis-Cum-te-am-cunoscut.jpg?resize=740%2C1047&ssl=1)
![](https://www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2021/02/B1.gif)
Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.