Regional
Se opreste caldura in Craiova!
Anuntul a fost facut de SC Termo Craiova SRL, ca urmare a temperaturilor a prognozei meteo anuntate.
![](https://www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2016/03/caldura-in-apartamente-si-dupa-1-aprilie.jpg)
Ca urmare a temperaturilor ridicate din ultima perioada si conform prognozei meteo anuntate pentru perioada urmatoare, SC Termo Craiova SRL a anuntat ca, incepand cu data de 1 aprilie, se va sista furnizarea energiei termice pentru incalzire. Se va trece la programul de furnizare de apa calda menajera.
![](https://www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2021/02/B1.gif)