Sport
Steaua a remizat cu Partizan Belgrad
Steaua București și Partizan Belgrad au terminat la egalitate, scor 1-1
![](https://www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2015/07/1205.jpg)
Steaua București și Partizan Belgrad au terminat la egalitate, scor 1-1 (0-0), miercuri seara, pe Arena Națională din Capitală, în prima manșă a turului trei preliminar al Ligii Campionilor la fotbal, cu porțile închise. Steaua păstrează șanse de calificare, manșa secundă fiind programată pe 5 august, la Belgrad.
![](https://www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2021/02/B1.gif)