Evenimente
Sute de craioveni fara apa calda si caldura!
Unul dintre cartierele Craiovei a ramas in aceasta dimineata fara apa calda si caldura, din cauza unei avarii.
![](https://www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2015/10/calorifer13187881071381094533-1412770473.jpg)
Sute de craioveni au rămas fără căldură şi apă caldă, în această dimineaţă, din cauza unei avarii la una dintre magistralele Complexului Energetic Oltenia.
Şase asociţaii de locatari din cartierul 1 Mai nu au în acest moment apă caldă şi căldură, furnizorul preconizând că distribuţia acestora va fi reluată după ora 22:00, anunta gds.ro.
![](https://www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2021/02/B1.gif)