Fără categorie
Târgu-Jiu: Prima campanie gratuită de sterilizări şi microcipări din 2024
![](https://www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2024/01/417133336_766702185485869_6815465518207568442_n.jpg)
În municipiul Târgu-Jiu, Asociaţia Pro Animals desfășoară în perioada 8 ianuarie – 26 ianuarie prima campanie gratuită de sterilizări şi microcipări din 2024, cu o limită de 100 locuri.
Prioritate au animalele de pe stradă şi cele care aparţin persoanelor cu venituri reduse. Programările se fac prin mesaj la numărul de telefon: 0748128129.
Campania este organizată cu sprijinul Pro Animals Finlanda şi Future 4 Paws.
A consemnat Silviu Marancea, Radio Oltenia Craiova.
Sursă foto: facebook.com/group/Campanii de sterilizări gratuite în România
![](https://www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2021/02/B1.gif)