️️ 🍂️️ 💝 ️️ 🌟
Connect with us

Sport

CSU Craiova a castigat in ultima secunda meciul cu Voluntari!

Formatia lui Multescu a sutat de doua ori in bara, insa a obtinut victoria abia in ultima secunda. Iata cine a inscris in aceasta seara!

Published

on

CSU Craiova s-a impus la Voluntari, scor 1-0, in etapa a 9-a din Liga 1, printr-un gol marcat in ultima secunda.

Dupa acest rezultat, CSU Craiova a urcat pe locul doi in campionat.

Oltenii au dominat copios aceasta partida, si-au creat ocazii dupa ocazii, insa au suferit la finalizare. Formatia lui Multescu a sutat de doua ori in bara, insa a obtinut victoria abia in ultima secunda.

O faza fixa nu a fost gestionata corect de defensiva ilfovenilor, iar Ivan a profitat si a adus victoria in minutul 90+5.

Dupa acest rezultat, CSU Craiova ocupa locul 2, cu 17 puncte, in timp ce FC Voluntari e pe 8, cu 11 puncte.

Etapa urmatoare, CSU Craiova va primi vizita lui FC Botosani, iar FC Voluntari se va duela cu Steaua.

Sursa: ziare.com

Continue Reading

Sport

Echipa masculină de baschet SCMU Craiova va întâlni, astăzi, de la ora 18.00, în Giuleşti, echipa Rapid

Published

on

(mai mult…)

Sport

Selecţionata Portugaliei s-a calificat aseara în sferturile de finală ale Cupei Mondiale de fotbal din Qatar

Published

on

(mai mult…)

Sport

Universitatea Craiova joaca astazi de la ora 17.00, pe stadionul „Nicolae Dobrin“, impotriva lui FC Argeş

Published

on

(mai mult…)

Sport

FCU Craiova a reușit să se impună la limită, scor 1-0, în fața Petrolului Ploiești