Sport
FCSB a obținut o victorie de palmares, aseară, împotriva rezervelor campioanei CFR Cluj
![](https://www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2022/05/6286acaee8f862.jpg)
FCSB a obținut o victorie de palmares, aseară, împotriva rezervelor campioanei CFR Cluj, în ultima etapă a play-off-ului Ligii 1. Meciul de la Buzău s-a terminat cu scorul de 3-1 în favoarea echipei lui Anton Petrea. Peste 8 mii de spectatori au fost în tribunele de pe stadionul din Buzău. În urma acestui rezultat, FCSB a terminat sezonul la doar un punct în spatele formației pregătite de Dan Petrescu.
![](https://www.radiooltenia.ro/wp-content/uploads/2021/02/B1.gif)